Cesta na Krucemburk 2009 BSM Brno

Cesta na Krucík 2009 z Brna-BSM

Letošní realizace

 


Odjezd: 26.6.2009 v 14.00 z Brna, ČS Shell, ulice Jihlavská, směr Rosice

Místo: Před čerpacími stojany (a když bude chcát tak pod střechou)  TADY

Sraz: 15 min. předem, s plnou nádrží a nachystanou moto směr Krucík

Vzdálenost: cca 100km (vesměs stále po hlavním tahu)


Ssebou: Asi jako loni :)). Každopádně doporučuju spacák, stan a karimatku, něco na pití na jeden den, zásobu PHM v nádrži, olej pro 2T, oblečení pro volný čas, slivovici, jídlo tak na jeden den - buďto se udělá táborák, nebo funguje tamější hospoda. V sobotu bude asi oběd na vyjížďce, nebo si můžete kdykoli kamkoli zajet v okolí kempu. Dál nemok. Mapa není potřeba akutně - pokud si nechcete v okolí někam vyjet. Peněz kdo co potřebujete (na místě se platí v pátek za stan a myslím za motorku - ceny lidové). Především však vlastní nádobu na pivo, také krigl! To dobře připomněl Daryth.


Informace o cestě:  Cestovní tempo asi 70 km/h +-, cestou nějaká pauza. Pokud se někomu něco pokazí, platí pravidlo o tom, že ostatní pokračují a poslední jezdec problém řeší a pak informuje kolonu, která se odstaví na bezpečném místě. Výpravu nerušíme ani za nepříznivého počasí..Pokud nebude extrémně hnusně. Sestava je zejména motogang BSM, ale kdokoli se chce přidat, ať se přidá, jsme mimořádně milý kolektiv :D.

Jízda v koloně: Přečtěte si: http://sweb.cz/jana.zbynek.rosinanta/txt/jizda_ve_skupine.html najdete zde důležité informace. Jízda stylem CIK-CAK, svícení potkávačkama, používání mozku, blikrů a brzd. Uvidíme dle počtu zájemců. Rozestupy jsou nutné a kdo je dodržovat nechce, ať raději nejede. Kdo si neví s něčím rady, ať dá vědět raději zavčas, než před odjezdem.

Po příjezdu: volná zábava, prostě Krucík. Především seznamování se a konzumace všeho možného tekutého :)).  Dál je možné u mě získat nálepku s Vaším nickem, abychom se všichni lépe poznali. Dál bude sraz takovej, jakej si ho uděláme. Žádné soutěže, kapely, apod.

Zpáteční jízda je už individuální. Prosím všechny, co plánují vyjet, ať se co nejdříve zaregistrují.