Pravidla webu

  • Uživatel je osobně zodpovědný za veškeré své vstupy a akce na tomto webu provádějící a zavazuje se jednat v souladu s pravidly webu a dobré morálky.
  • Nejsou povoleny vulgarity nebo publikování jiného nevhodného obsahu, pokud budete požádáni o jeho smazání a neučiníte tak do stanoveného termínu, bude to považováno za vážný prohřešek se všemi následky z toho vyplývajícími.
  • Registrovaný uživatel má vždy větší práva a svobodu vyjadřování než anonymní uživatel.
  • Administrátor webu nebo správce sekce má vždycky pravdu a právo rozhodování o vašich vstupech a materiálech. Správci webu si vyhrazují práva na nezbytnou cenzuru vstupů uživatelů.
  • Na veškeré vaše materiály, které na web umístíte (fotky, texty, soubory) předáváte automaticky autorská práva administrátorovi webu, který s nimi nadále může jednat podle vlastního uvážení, právo na použití trvá i po odstranění materiálů. Uživatel se zavazuje odstranit z webu do jednoho týdne od odsouhlasení pravidel webu veškeré materiály, na které nehodlá předat autorská práva, do té doby předchozí ustanovení neplatí. Za nelegální publikování materiálů odpovídá plně osoba, která je na web umístila.
  • Veškeré prohřešky budou trestány dle úvahy zainteresovaných osob, neexistuje žádný sazebník prohřešků na který se můžete odvolat, stejné prohřešky mohou být u různých uživatelů trestány jiným způsobem a mírou.
  • Veškerá aktivita je logována a v případě vážných prohřešků si administrátor vyhrazuje právo předat veškeré dostupné osobní informace třetím osobám v případech nezbytných nebo nutných pro případné vyšetřování prohřešku.
  • Uživatel se zavazuje informovat správce o prohřešcích jiných uživatelů, pokud nějaké takové zjistí.
  • Příspěvky na provoz webu jsou dobrovolné, nezávazné a nevratné. Přispívající registrovaní uživatelé mohou být zvýhodněni oproti nepřispívajcím.
  • Administrátor si vyhrazuje právo pravidla změnit.
Přihlašovací jméno (Tímto jménem se budete přihlašovat)
Heslo (Záleží na velikosti písmen)
Heslo znovu (Pro ověření)
Přezdívka (Pod tímto jménem vás uvidí ostatní uživatelé)
Pohlaví
E-mail (Na tento e-mail vám přijde zpráva pro potvrzení registrace)
Po zaregistrování vám přijde e-mail pro potvrzení registrace, k příchodu e-mailu může dojít později, problémy hlašte pouze v případě, že e-mail nedojde do 24 hodin, bez potvrzení nebude vámi vytvořené konto aktivní. Další uživatelské údaje můžete později editovat se svém profilu.
Kompletní statistiky SQL spojení: 1 (4), 0,188 s v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 24.7.2024 13:18:57