Ř.Í.P. 2012

Bude zima, bude mráz....?!?  NEBUDE, předpověd hlásí luxusních 8 stupňů...   :)))

V sobotu 10.11.2012 se již popátě (!!!) uskuteční naše tradiční podzimní jízda na nejposvátnější místo všech Čechů, a to horu Říp. Pokud pojede i Peter, bude na místě slavnostně prohlášen za Čecha, aby se konečně mohl podívat na vrchol (kopce).

Sraz bude opět okolo 9:45 hod. na čerpací stanici v Kobylisích (křižovatka Horňátecké, Klapkovy a Žernosecké). Zde je mapka.

Odjezd bude v 10 hodin. Prosím, všichni odjíždějte s dostatečně plnou nádrží, po cestě nezastavujeme !!!

Trasa měří cca 35 km (mapka trasy).

Zaparkujeme na hlídaném parkovišti v obci Rovné a vydáme se po cestě nahoru na horu, z parkoviště k rotundě je to cca 1,5km.

Upozornění pro zájemce o výjezd na Říp: zákaz vjezdu platí už i na přístupovou cestu u které hlídkuje a vyhání případné motoristy nějaká osoba v oranžové vestě, je proto velmi nepravděpodobné, že by se nám podařilo opět (jako v roce 2008) vyjet až nahoru bez upoutání pozornosti příslušných úřadů. Navíc z minulých let je jasné, že i v listopadu je trasa velmi frekventovaná, po cestě pobíhají děti a časté jsou také kočárky, které vám prostě rychle neuhnou. Turisté nejsou nějak extra nadšení motorizovaným výjezdem. Tudíž výjezd rozhodně nedoporučuji.

Při cestě zpět je možné se zastavit přímo v Rovném nebo na jiném vhodném místě na oběd.

Na místě se domluvíme kam dál, návrhy a tipy na pěkná místa v okolí jsou jen vítané.

Z Řípu zajedeme na afterparty do Buchtičova Penthousu - grilované masíčko, nealko a Buchtič = záruka kvalitni jawařské zábavy !!!Případné dotazy nebo připomínky mi dávejte do Vzkazů.

Pro registrované do 6.11. bude připraven opět dárek v podobě samolepky.