Jawajízda2

PLÁN:
9:00 => setkání na náměstí v Kouřimi
9:30 => odjezd z Kouřimi směr Týnec nad Labem (domácí muzeum Jawy)
- vstupné dobrovolné (bylo by fajn, kdyby jim každý nějakou tu kačku dal)
11:00 => Muzem Týnec nad Labem
12:00 => Odjezd z muzea směr Kersko (restaurace Hájenka )
13:30 => Restaurace Hájenka
????? => Odjezd směr Plaňany (Skautovna)


DŮLEŽITÉ INFORMACE - ČTI!!!

* Ti, jenž plánují navštívit Jawajízdu a mají to trošku z ruky, mají po předchozí domluvě a rezervaci na uvedeném e-mailu, icq nebo fóru možnost dorazit do Plaňan již v pátek a přespat na skautovně.
* Jelikož kapacita restaurace Hájenka není neomezená a velice často je zde plno, je potřeba předchozí rezervace. Proto Vás prosím, aby ten, kdo má v plánu dorazit na Jawajízdu, aby mi předem napsal e-mail na icq či fóru, že hodlá dorazit. To vše, abych věděl kolik míst mám cca zarezervovat.
* Po obědě v Hájence, se přesouváme na skautovnu do Plaňan, kde bude následovat volný program. To jest pokec, táborák (snad s kytarou), kdo si doveze tak si může opéct buřta, ogrilovat maso, dát si pivo atp..V podstatě máme zapůjčenou klubovnu skautů, takže kdo si co přiveze to si sní nebo vypije.
* Opět je třeba počítat s tím, že kapacita místa na spaní ve skautovně je také omezená, proto je třeba napsat mi napsat na e-mail,  icq nebo fórum,kdo by měl zájem zde přespat do neděle. Samozřejmě je možné si vzít s sebou svůj stan, postavit si ho a spát v něm, zde kapacita omezená není.Spacáky a karimatky s sebou.
* Skautovna je zapůjčena zdarma, takže za spaní se nic neplatí, avšak každý kdo bude chtít přenocovat doveze například nějaké svíčky(není zde elektrika a také jako dar skautům za zapůjčení) atp..(upřesním časem), jako poplatek za přespání pro skauty!!
* Co se týče kafe,čaje,teplé vody na polévku večer/ráno, bude k dispozici malý plynový vařič s ešusem na kterém bude takovéto pochoutky si možno udělat.
* Jawajízda je přátelské setkání všech příznivců českých motocyklů, doprovázeno projížďkou, zastávkou na oběd a večerním pokecem, takže žádné soutěže atp.. nečekejte, možná se něco vymyslí na místě, když někdo doveze nějaké věci například jako výhru do soutěže, lze něco vymyslet.
* Doufám, že se nás letos setká co nejvíce a na všechny se těším. Jakékoliv dotazy směřujte na uvedený e-amil, icq nebo fórum.


Jawablázen Kafi :)
E-mail: kadlec002@seznam.cz
icq: 479447751
Fórum jawařů a tohoto srazu

Jawajízda2