Ř.Í.P.2011

PARADNI AKCE. DIKY VSEM CO DORAZILI.

 

AKTUALIZACE: takze pocasi vypada zatim docela slusne...zadny vedro nebude, tak se teple oblecte.

Sraz plati, nezapomente mit dostatecne natankovano!!!

 

V sobotu 12.11.2010 se uskuteční naše již tradiční podzimní jízda na nejposvátnější místo všech Čechů, a to horu Říp. Letos to bude již počtvrté!!!

Sraz letos bude okolo 9:45 hod. na nové čerpací stanici v Kobylisích (křižovatka Horňátecké, Klapkovy a Žernosecké). Zde je mapka.

Odjezd bude v 10 hodin. Prosím, všichni odjíždějte s dostatečně plnou nádrží, po cestě nezastavujeme !!!

Trasa měří cca 35 km (mapka trasy).

Zaparkujeme na hlídaném parkovišti v obci Rovné a vydáme se po cestě nahoru na horu, z parkoviště k rotundě je to cca 1,5km.

Upozornění pro zájemce o výjezd na Říp: zákaz vjezdu platí už i na přístupovou cestu u které hlídkuje a vyhání případné motoristy nějaká osoba v oranžové vestě, je proto velmi nepravděpodobné, že by se nám podařilo opět (jako v roce 2008) vyjet až nahoru bez upoutání pozornosti příslušných úřadů. Navíc z minulých let je jasné, že i v listopadu je trasa velmi frekventovaná, po cestě pobíhají děti a časté jsou také kočárky, které vám prostě rychle neuhnou. Turisté nejsou nějak extra nadšení motorizovaným výjezdem. Tudíž výjezd rozhodně nedoporučuji.

Při cestě zpět je možné se zastavit přímo v Rovném na oběd.

Na místě se domluvíme kam dál, návrhy a tipy na pěkná místa v okolí jsou jen vítané.

Případné dotazy nebo připomínky mi dávejte do Vzkazů.

Pro registrované do 9.11. bude připraven opět dárek v podobě samolepky (zajistuje letos Mates, takze doufam, ze budou)...:)

Pro Buchtiče: registrované ve srazech, ne na úřadě, ty bukwice!!!