Motosraz JAWA 350 - Celé výrobní serie, sraz veteránů.

 

MOTOSRAZ MOTOCKYLŮ JAWA 350 A VETERÁNU - POKRAČOVÁNÍ PRVNÍHO ROČNÍKU.
Na parkovišti před stylovou portugalskou restaurací ADEGA se v sobotu 2. Října 2010 od 13 hodin uskuteční již čtvrtý motosraz motocyklů a nyní to bude na téma: JAWA 350 a VETERÁNI. Soutěže, ankety, prezentace a benzínová jízda v nádherném sobotním odpoledni.
Zdravím všechny nadšence jedné stopy. Chtěl bych Vás pozvat v sobotu 2. Října 2010 od 13 hodin na motosraz motocyklů JAWA 350 z celé výrobní série. K této příležitosti bych chtěl pozvat i všechny, co vlastní pěkné veterány. Pro všechny zúčastněné bude připravený BIRELL, dovednostní soutěže a zajímavé ankety, kde si můžou všichni ohodnotit jednotlivé stroje. Na 15 hodin je plánovaná „benzinová jízda se spáleným olejem v poměru 1:33“. Po plánované vyjížďce bude ukázka první pomoci při motocyklové nehodě. V rámci odpoledního programu je pro vás také připraveno bohaté občerstvení z oblasti portugalské kuchyně a nejlepší pizzy v okolí. Organizované sobotní odpoledne se tak může stát milou závěrečnou tečkou letošní sezóny. Takzvaný „Pstružovský zavírák“ by se klidně mohl stát tradicí. V loňském roce navštívilo sraz 50 motocyklů a vyjížďky se zúčastnilo 24 motocyklů.
Motosraz podporují: Obec Pstruží a firmy REPRONIS s.r.o. Ostrava a AUTO-MOTO PŘIKRYL Frýdlant n/O. Všechny informace o srazu naleznete na webových stránkách motosrazu: www.motosraz.pstruzi.cz.
Těším se na Vaší účast a bezpečně odjeté kilometry na Pstruží Vám přeje organizátor motosrazu Daniel Novotný a jeho team