Informace

Máme za sebou první druhé další jednání se staronovým majitelem a provozovatelem areálu - pamětníci prvního nultého ročníku téhle podivné taškařice ho budou pamatovat.

Snažili jsme se zachovat to, co se v minulosti osvědčilo, takže:

 

Termín: 17. - 19.8.2012 je potvrzen.

Místo konání: tradiční, Mlýn u splavu, Vnorovice. Mlýn se překvapivě i letos nachází u splavu Moravské Dyje poblíž obce Vnorovice. Příjezd od Vnorovic, u tenisových kurtů doprava či doleva, záleží na tom, odkud jedete.

Základní účastnický balík nám letos činí 300,- kaček, ale zase se nám o něco rozrostl. Zahrnuje: ubytování ve vlastním či v cizím stanu (jak si kdo troufne) na louce u řeky (případní komáři jsou bez příplatku), páteční popříjezdový guláš s chlebem a cibulí, sobotní pozdně odpolední grilovaná kýta z čuněte (200g s hořčicí, chlebem a čerstvým křenem), taktéž sobotní a nedělní snídaně (vyprošťovací polívka a kafe nebo čaj). Rovněž bude připraveno dřevo na oheň

Pivo: jedenáctka Kozel a dvanáctka Plzeň

 

Kořalka: tak nějak běžný sortiment - zelená, rum, fernet, vodka, snad i nějakej ten vizour atd. - na přání a pro výrazný úspěch zjednána též hruškovice, s důrazem na to, aby to byla TAMTA dobrá!

Obsluha: nevíme celkem nic, neboť je to ještě daleko. Předpokládám, že hlavní osobou personálu bude přímo majitel. Protože tam proběhly nějaký kotrmelce, nepředpokládejme, že bychom se potkali s Katkou.

Další pochutiny tuhé i tekuté dle nabídky hospůdky (žádná vývařovna to není, takže nějaký hranolky, smažený sejry, bramboráčky a bůhví, co ještě do léta vymyslej)

 Cigarety a jiné kuřivo se v nabídce hospůdky nenachází, čili kuřáci, předzásobte se jinde!

Další možnosti nákupů: Dačice (cca 4 km)

Informace o tom, že mlejn je pro ubytování obsazen je s konečnou platností potvrzena.

Pokoje ve mlejně už má obsazený jiný zájezd. Pokud by se někdo fakt neobešel bez postele, má možnost si domluvit ubytování v chalupě ve vsi, což je ovšem drobátko bokem, případně se pokusit s majitelem domluvit na nějaké jiné variantě. Ubytování kempového typu zůstává vpodstatě beze změn. Pokud by nás vypeklo počasí, mokrá varianta je připravena a zase to přežijem, jako ostatně vždycky. Pravděpodobně vznikne letos kemp drobátko jinde, louka prý bude připravena a posečena :-).

S vyjížďkou pro letošek nepočítám, ale není problém ji v případě zájmu připravit. Loni to ještě stálo za to, protože mimo těch, co ji  vymejšleli, se jí zúčastnil ještě Hlade. Jenže ten  letos avízuje, že mu termín nesedí, takže by asi nebylo pro koho... :o)

Titul Princezny ze mlejna bude opět propůjčen a patřičný pohár z echt křišťálu předán. Něco mi ale říká, že skončila legrace, ten hodný pan kulturní referent nám abdikoval a novej bude jistě pes, takže se dá očekávat hromada potu, krve a slzí - no, necháme se překvapit. Co je letos nového, do soutěže o titul nám vstoupil iniciativně sám majitel a připravil sponzorsky plný trakař hodnotných cen, takže teď bude problém vymyslet k nim nějakou tu činnost, aby se daly vyhrát.

Případné nápady, dotazy a požadavky směřujte prosím zde do fóra: jako po všechny předchozí nulté ročníky platí, že nic neorganizuju, zprostředkovat se vynasnažím maximum a co si vymyslíme a zařídíme, to budeme mít.

 

 

Kontakt na majitele: Mirek Bouda, tel. 777197151, mail@vnorovice.cz, www.vnorovice.cz