Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
Žádné příspěvky74875.všechno ostatní
Zdravím.

Přicházím sem s dotazem ohledně takové zvláštní úpravy. Mám jawu 638 jako cesťáka a pořád to nějak vylepšuji. Už nějakou dobu bojuju s tím nejslabším článkem celé motorky a tím je zadní kyvná vidlice, která jak je známo se kroutí jako kdyby byla z gumy a s naloženýma kuframa o tom už netřeba se bavit. Řešením by samozřejmě bylo použít a trochu přizpůsobit kyvku z trampa. To je ale nemožné protože dnes je tato kyvka nesehnatelná. Pak se taky i nabízí pevná hliníková kyvka z ČZ 472, ta jde zatím ještě dobře sehnat. Už jsem hodněkrát slyšel že ji na jawě někdo má napasovanou ale na vlastní oči jsem to ještě neviděl.

Je tady na Jawamanii někdo, kdo má tuto kyvku na jawě a byl by ochoten se podělit o nějaké informace? Ohledně předělání uložení, co a jak, jak to funguje, jestli to vůbec jde, co vše to obnáší a podobně. Abych nemusel nad něčím složitě laborovat a špekulovat a pak složitou cestou dojít k výsledku který už je třeba dávno vymyšlený a funkční :D
Kompletní statistiky SQL spojení: 1 (10), 0,141 s v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 15.6.2026 14:35:32