Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
Příspěvků: 65, poslední: 27.7.2006 23:51:367124.všechno ostatní
chci poradit, je lepší imfsoft nebo vape? a proč? je lepší 350 nebo MZ? a proč? mám si koupit bavora nebo biga? a proč? jezdí Zelený roul na MZ?
v jádru věci máš pravdu, problém je v tom, že naše zákony toto neumožňují.
A všemu ostatnímu dávám čas. Mám pocit, že "se věci tak trochu hejbaj", počkejme si na výsledek.
[hádží Halef] (27.7.2006 23:51:36)
otázka zní..proč by vlastně nemohl ukázat tak takhle jsem dopadl a takhle mě léčili? jestli to byla špatná léčba pak jistě, bylo by pro ně dobrý, aby to nikdo neviděl. jestli to byla léčba dobrá, proč by měli doktoři zakazovat tohle zveřejnit?
takže pokud jde o tu zprávu, dá se říct, že naprosto souhlasím se Jstefajnem..
Pokud jde o jiný věci..no lidi dělaj blbosti, zvlášť když se nuděj, to známe všichni, je tu jen malinká drobnost, internet začíná bejt šílená džungle a je fajn když jdu do poradny tak vím, že tam rady najdu a když si budu chtít povídat, tak jdu do diskuse..
jen myslím, že už se řeklo, co vadí a není dobrý někoho odněkud vyhánět a snažit se nějak někoho převychovat, jak řekl MichaIEL, take it easy man, tak na to myslím a řídím se tím..
[bukowski634] (27.7.2006 23:37:51)
Bukowski634: to jsou dvě rozdílné věci
a/právo vědět co se mnou je, s tím plně souhlasím, jenom naše zákony neumožňují do své dokumentace nahlédnout (a je o to stále boj)
b/právo zjištěné věci zveřejnit, a tady jstefajn naráží. Pokud mu "hodný" doktor umožnil přefotit si rtg snímky byla to jeho dobrá vůle (a přestoupení zákona), ale nevěřím tomu, že dostal oficiální písemný souhlas s tím, aby je zveřejnil. Nemluvě o lékařských zprávách, pod kterými je podepsáno (nebo zmíněno) šest!!!!! lékařů. Jak by se asi tvářili, kdyby věděli, že jimi vypracované zprávy a posudky takto "visí" na netu??? Problém jstefajna je v tom, že je zbytečně obšírný a rozvláčný a pak se dostanou na povrch různé věci. Kdyby odpovídal jasně stručně fundovaně a hlavně konkrétně k položeným dotazům, to by byla paráda.
Mimochodem: napadlo mne, jestli nick "jstefajn" není jen druhá identita nějakého skalního Jawamaniaka, který pouze chce čeřit stojaté vody a potají se u monitoru pochechtává.... :-D
[hádží Halef] (27.7.2006 13:20:35)
já zas nepochybuju o tom, že jstefajn dokáže odborně odpovídat, jen se to poslední dobou trochu zvrhlo. pokud jde o tu lékařskou zprávu, pak selským rozumem vzato je to jeho léčení a jako pacient by měl mít plný právo nakládat se SVOJÍ dokumentací, jak uzná za vhodný. já mám svobodnou volbu to nechtít vidět a to jsem taky udělal [bukowski634] (27.7.2006 12:50:25)
Takže postupně doháním, co mi za cca dva dny uniklo. A nestačím se divit. Pochopil jsem pročs bukowski, nastartoval tento dotaz :-) Opravdu není nadto polemizovat spolu navzájem všichni dohromady v jednom jediném tomu určeném prostoru. a kladným výsledkem je, že dotazy 7125 a výš jsou klidnější, odbornější, prostě jako dřív.
K firmě TKMOTO, o níž je řeč v 7107: Tomáš Kasalický nemá, opakuji: nemá syna. A ke kvalitě jeho práce asi tolik, snaží se, ale postupně sklouzává do průměru. Ten punc vyjímečnosti již setřel nápor zákazníků, kteří k němu vozí kdejaké střepy a chtějí z nich udělat za málo peněz pojízdná žihadla. A protože je TK v jádru mírný a hodný člověk (a zneužitelný, že jstefajne? viz 7002) dopadá to tak, že neumí odmítnout. A pak je zavalen Babetami, Mustangy, Robbyky, MZtami, a na normální práci a vývoj mu nezbývá čas a sil. Já také čekám na laděné rovné výfuky 638-639. Ale pevně věřím tomu, že se dočkám. Takže TK kapacita byl a zase bude.
BTW, jstefajn: víš jak to bylo s tou mototechnou naproti tkmoto? On Tě tam neposlal. TY ses zeptal, jestli myslí, že by mohli tu gumu mít. A on Ti řekl aby ses zkusil zeptat. To je Verze TK z úterý 25/7/2006. Co myslíš, komu věřím víc?
[hádží Halef] (27.7.2006 11:55:17)
jstefajn: stále a dokolečka vytrháváš věci z kontextu.
O mém smáznutí jsi napsal: "...Admin tohle může smazat, kdy chce. Včera smazal hadžífa, tak si klidně koledujte..." A že Tys od Admina věděl, že mně smazal na MOU VLASTNÍ žádost a neuvedls tuto skutečnost, mne jen utvrzuje v tom, že si upravuješ informace tak, abys je mohl použít pro svůj účel.
To že neznám přesné paragrafy a sazby neznamená, že neexistují. O stále probíhající válce mezi politickými, lékařskými a právnickými špičkami, zda umožnit pacientovi nahlédnout do své dokumentace, či nenahlédnout, o tom, jestli má pacient vůbec právo znát svůj zdravotní stav, asi nic nevíš, že? Věřím tomu, žes ty snímky "neukrad", že Ti bylo ofocení povoleno. Ale hodný pan doktor určitě netušil, že hodláš vše vystavit na netu. Povolení si něco okopírovat ještě neznamená automaticky povolení to veřejně prezentovat dále. Tvůj úmysl byl dobrý, jen ať všichni vidí jak to může dopadnout. Ale Tvé provedení je hodně nešťastné. Ne nadarmo se říká, že cesta do pekel je dlážděna samými dobrými úmysly. Nápad, že bych poslal primáři maila, není výhružka, prostě by mne zcela vážně zajímala oficiální verze trutnovského špitálu. Ale nemusíš se bát, velmi pravděpodobně to neudělám, svezlo by se to hlavně po onom "hodném" doktorovi, a to mi za to rozhodně nestojí. Pacient je totiž (ve vztahu k lékaři) brán tak trochu jako nesvéprávný. Mimochodem: pokud máš prezentaci na netu povolenu tak určitě písemně, proč to neoscanuješ taky a nevyvěsíš?
Dále, nevěř tomu, že jsem změnil názor. Jsem ochoten jej korigovat, popř. revidovat, ale své si o Tobě myslím a myslet budu nadále.


Všem uživatelům Jawamanie.info se chci tímto OMLUVIT, že je Poradna takto zneužívána k osobním přestřelkám. Tento web by měl být věnován motocyklům Jawa a ČZ a jejim majitelům. Proto si myslím, že zde nemá mít prostor trvalá prezentace všeho, co má z Jawy/ČZ jen jedinou součástku, potažmo jediný šroubek.
Prosím (!) tedy jstefajna, aby se zamyslel nad tím, co zde vyprovokoval svým vystupováním.
[hádží Halef] (27.7.2006 11:08:40)
jděte už s tím do prdele!!!!!!!!!! fuj to jsem se rozepsal:-))) [klikař] (27.7.2006 9:30:11)
jstefajn-a všechno tohle povídání odborné dišputace povedeme my dva spolu s těmi, kdo se budou chtít přidat, v tomto příspěvku, a do ostatních příspěvku se budou psát jen odpovědi příspěvku se týkající, co ty na to? [bukowski634] (27.7.2006 1:55:11)
A co je teda lepší? IMFsoft nebo vape? byl to chyták..nejlepší je SODOVO ZAPALOVÁNÍ A MÝDLO S JELENEM! při odběru 3 a více kusů sleva! prosím, zavřete ta otevřená vrata, s radostí je rozkopnu a zařvu: Občane Jstefajne opět se nedržíte tématu!!
Při pokusu o srovnání JAWY s mz se Janeček s Wandererem obracejí v hrobě.
[bukowski634] (27.7.2006 1:49:20)
Hádží halef, zde (26.7.2006 15:12:21) - možná už změnil názor, ale pro správnou verzi historie si dovolím ještě odpovědět na to, na co narážel, rozhodl se narážet (a narazit) sám.

"Vážený jstefajne, zase a opět nevíš o čem mluvíš/píšeš. HejtmaMa mne smázl na mou vlastní žádost, " - ano vím, psal mi o tom.

"pokud dojde na nějakou tu petici tak budu mezi prvními kdo ji podepíší (nebudu-li dokonce ten kdo ji navrhne a sepíše)." - nedošlo a podle mě nedojde.

"Ad Tvá zdravotní dokumentace: I kdyby Ti s tím souhlasil ministr Rath, tak dle naší legislativy nesmíš takto veřejně prezentovat úryvky z ní" - uveď, jaký je za to postih, a buď konkrétní. Podle mě nic v ruce nemáš a nikdy mít nebudeš.


"Mám sto chutí panu primáři napsat mailíka, zajímala by mne jeho reakce na Tvou prezentaci." - napiš, nemá cenu, abys tím tady jen prázdně vyhrožoval.
Když na www.hi-net.cz/tkudrna/pozadnim.htm píšu "...a pokud mohu něco dodat, tak zveřejnění těchto dat je možné jen proto, že když jsem dnes byl na kontrole a zminil se, že už zase na fóru zkoušíte "jezdit po zadním", hodný pan doktor mi okamžitě vytáhl rentgenové snímky a nechal mě je přefotit...", tak to myslím vážně a je jen tvůj problém, že tomu nevěříš. Svým názorem se můžeš projevit, sám sebe odhalit, ale realitu nemůžeš změnit. To prostě nejde. Slova nejsou činy. ČMN to jako varování otisknout chtěly, už jsem o tom psal.

Dával jsem velký pozor a nebylo to nic
platné, a pokud mohu něco dodat, tak zveřejnění těchto dat je
možné jen proto, že když jsem dnes byl na kontrole a zminil se,
že už zase na fóru zkoušíte "jezdit po zadním", hodný pan doktor
mi okamžitě vytáhl rentgenové snímky a nechal mě je přefotit...
[jstefajn] (27.7.2006 1:40:10)
Psycho, wiku a další: dík za zastání.
Kritici: vy, co píšte nad příspěvkem Psycha, máte recht, ano, zůstal jsem mezi puberťáky na mz-w déle, než je zdrávo, ale jak už zde zaznělo, tam se stahuju, tady jdu do sebe, omezuju se čistě na techniku, a řada věcí je na mz i jawě stejná, to mi připomíná občasné války mezi zastánci jaw a čz - držme to v klidu, jsme přece jedna rodina.
Pokud někoho štvu tím, co on považuje za aroganci, může mít to napsat SZ nebo veřejně, na SZ odpovím a veřejný prostor přece nemusíme zasírat.
Děkuji za pochopení a opravdu nechci působit dojmem, že jsem chtěl pronést další přednášku. Já toto ironické téma nezaložil, podle mě před týdnem by bylo jeho založení oprávněné, teď už je to jen zbytečný flamewar, autor se dobývá do otevřených vrat.
[jstefajn] (27.7.2006 1:18:09)
El Fag-samozřejmě máš pravdu, tak jako vždy.. [bukowski634] (27.7.2006 1:18:02)
Uz chapu i Buka, to by asi nespravilo ani 5 vlcic na odreagovani........ [El Fag] (27.7.2006 0:50:14)
Jinak naprosto souhlasim s Garfieldem [El Fag] (27.7.2006 0:12:01)
ale no tak, ten dotaz mi pripada docela vtipny, ale berete to smrtelne vazne. Nechci te ranit, ale nejak jsem si vydedukoval ze ti chybi vlcice na odreagovani -to je chyba, koukej to napravit!! [El Fag] (27.7.2006 0:07:36)
Čekal jsem, že to bude zábavnější.
novis a další-jestli teda mám být potrefená husa co se ozve, pak tím, kdo tady kecá víc, jsem myšlen já? nepopírám, že co mi to nejezdí tu tvrdnu dost často. ani nevím, jak dalece se cení snaha někomu pomoct, i když se snažím poradit jako laik a kterýkoliv mechanik nebo kdo s jawama umí, mě v pohodě setře. zatím mi nikdo neřekl napsal jsi blbost, kecáš kraviny, čili jak má člověk poznat, že radí špatně?
udivuje mě, že někdo napíše nesnáším tě, aniž by mě někdy vlastně viděl.
proč mě začal jstefajn srát je to, že jsem se mu snažil vysvětlit, že odsud ho nikdo nevyhání, ale že plíst si poradnu s diskusí se nedělá, kdo to má pak číst.
tenhle příspěvěk jsem založil proto, aby se takový kokotiny řešily tady a ne v každým třetím dotazu.
a k našim starým dědům mám úctu, ale pokrok znamená překonávání a zlepšování umění našich předků, i za cenu slepých ramen. proto bezkontakt pro svou jawu považuju za lepší
[bukowski634] (26.7.2006 23:17:33)
Psycho:Internet je od toho aby každý mohl projevit svůj názor to s tebou souhlasím.A právě proto existují na internetu různá fóra,různé stránky a každá ma své zaměření. [Honza_638] (26.7.2006 22:50:17)
Psycho:No a víš proč se to tu jmenuje jawamania?Určitě tu někdo kecá více než jstefajn sice kraviny ale nějak úzce to souvisí s tématem a ne že do každého dotazu cpe rodinné záležitosti a karb 350 na MZ atd..A pokud někdo tu jawamanii pomlouvá nadává(některým) do militantních jawařů a blbů a už odmíta poradnu navštěvovat a stále tu je tak se nemůže divit že ho každý zrovna nemiluje. [Honza_638] (26.7.2006 22:46:06)
Neprehanite to trochu? Jawamanii ctu nekolikrat denne asi tri roky (moc neprispivam) a pripada mi, ze spousta lidi tu keca vic nez Jstefajn. Internet je od toho, aby kazdy mohl svobodne projevit svuj nazor, rika se ze bori hranice - nezalezi kde bydlis, jakou mas rasu, vyznani, pohlavi, vek, atd. Toto neni soukroma stranka, neni na ni omezeny pristup, neni zde ani nejake varovani, proste je to forum jako kazde jine. Proto si zde kazdy muze placat co chce, a pokud na nej nikdo nebude reagovat, tak toho necha. Pokud se chcete chovat jako nekde v hospode, kde jsou si lidi schopny rozbit cumak kvuli kravine, tak je to vase vec. Ale pripada mi to ubohe... [Psycho] (26.7.2006 22:15:01)
Paťa: já bych počkal tak týden,teď si jstefajn vyslech kritiku a uvidíme co to s ním udělá.Třeba se polepší... zatím bych ho neomezoval [Wiku] (26.7.2006 21:58:40)
kde to mam podepsat? :-)
jstefajn: mel by ses mirnit, vis poradna je od slova RADIT, ale vetsinou na OTAZKU, ktera se polozi, tvoje karby a vychytavky na MZte vetsinu lidi nezajimaji, predstav si, ze jsou tady borci, kteri maji na jawce palivomer, 3 kotouce, atd atd atd atd atd atd... vidis snad nekde, ze se tim nekdo chlubi?? Tipnu si, ze te uz na MZ-w nikdo nechce poslouchat, proto chodis sem... *TIRED* SORRY, ale tady to vetsinu lidi nezajima - pis si na svuj web a tady rad k tematu, kteremu rozumis - strucne a kratce. Tot je smysl techto stranek a ne cist romanky. Pokud to bude pokracovat - rad se pridam na listinu smrti...
HejtmaMa: nebude lepsi omezit delku jstefajnovi odpovedi? :-) Na to by tech 20 hlasu mohlo stacit, ne? :-)
[Paťa] (26.7.2006 20:57:35)
už je to tu zase,tak nějak se to tu začíná podobat jm.cz a to je chyba.Vypadalo to tu,že se ta poradna nese v tak trošku inteligentním duchu a že se tu člověk opravdu něco dozví,zatím to tak bylo,tak to prosím nekažte. [EL] (26.7.2006 20:42:55)
jaw250: to po nás militantních nemůžeš chtít :-) [hádží Halef] (26.7.2006 20:41:08)
mais no jo ,ale k jakým,já už sem tak zblblý,že nevím jestli mám jawa 350/639 nebo MZ/639 :-D jinak je fakt,že už toho začíná být dost, jstefajn si kritiku vyslech,je na něm,jak s ní naloží a jestli se sám zkoriguje do správných kolejí(podle mě asi velmi těžko),ale dejme mu teda eště šanci :-) [jaw250] (26.7.2006 20:30:41)
jen takove dotaz mimo mísu: Vás tady ta žabomyší válka baví?? Co si takhle roztrhat občanky a vrátit se k motorkám? [mais] (26.7.2006 20:04:57)
Jo a jak mám vědět co máš za motorky když v profilu nic nemáš [Wiku] (26.7.2006 19:31:50)
LukKuc: ne to nebylo na tebe
Jstefajn: to s tím přístupem jsem nemyslel vážně,ale prostě mě štve to co děláš:
-Někdo se na něco zeptá a ty místo abys mu odpověděl tam dáš odkaz na tvoje rengeny.To přece není normální.Když chceš psát tak ať je to k věci!
-Pak taky musíš pochopit že tady seš na jawáckejch a čezeťáckejch stránkách a že když do každý druhý svojí odpovědi nacpeš Mz,nebo Mzworld že se nám to nebude líbit.
-K té délce tvých příspěvků to není tak jednoduché.Pokud ta odpověď o něčem bude tak ať je dlouhá jak chce,pokud ale k tématu bude jedna věta a zbytek budou nějaký plácanice tak to ne.

Takže když se bys splňoval co píšu nahoře tak bys tady nikomu nevadil,ale to co jsi děla(l) vypadalo jako že nás chcěš mermomocí prudit a prudit a rejpat.
[Wiku] (26.7.2006 19:28:40)
-Co sem pleteš Sodu?
-MZ stránky spamovat nemusíte, opravdu, protože on to udělá (udělal) za vás a ještě napíše jak vás utřel.
-běž na jawamanii.cz, tam ti budou za tvoje blbé kecy vděční !!!
[Jindra] (26.7.2006 18:16:26)
1. OK, to beru a pobavils mě, v dobrém.
2. Jo, o náhradě karbu, volbě trysek, nebo vylítaném šoupěti, na což se lidi tady ptali, tam toho určitě mám dost :-)
3. Ano, ale to, co někdo čte hodiny a stěžuje si na to, já píšu minuty, a vo tom to je.
4. tady střílíš do vzduchu, spočti mé příspěvky za dnešek a kolikrát se v nich ta značka objevila? Je tvoje věc, zda to uděláš nebo ne. Já s touhle lží nepřišel.
5. budeš se divit, ale na mz-worldu už soda píše, že začal montovat vstřiky z 50 ccm aprilky na jiný motor, jestli tě to zajímá, tak to čti, jestli ne, tak ne, ale já to téma nezaložil :-)
[jstefajn] (26.7.2006 18:00:16)
Takže od začátku. Nepořizuj si ani imsoft ani VAPE už naši dědové a jejich dědové věděli že nejlepší jsou kladívka :-) MZ i 350 jsou oba stejný zastaralý krumply, lepší je určitě 350 dostaneš za ní ve sběru víc. Báwo nekupuj má nějak podivně umístěný válce a navíc to nemá ani pořádnej rám, všecko drží na tom podivným automobilovým motoru. Biga taky nebrat ten má těch válců zase moc málo, když ti odejde jeden válec jseš namydlenej. A Zelený Raul jezdí na ČZ to bys měl jakožto správný vlastenec vědět :-) [Garfield] (26.7.2006 17:56:33)
Já se napráším... Některé moje příspěvky jsou taky dlouhé, a taky se většinou mé názory rozchází s obecným povědomím... Kolikrát něco jinak myslím a jinak napíšu, takže ve finále to třeba vypadá, že pomlouvám Brisky a přitom jsem na nich jezdil všechny leta :-)

Svojí http:/www.desmomania.wz.cz občasu propaguju taky, ale jen za předpokladu, že vím, že to na co se ten člověk ptal je tam obsažené.

Jinak pana jstefajn taky nemam rád, protože jak někdo dole napsal: je schopnej o úplné kravině vyprávět a psát hodiny a hodiny - viz jeho "tuzing" s karburátorem...

A všechny přítomné musím připravit na to, že pan jstefajn si pořídil ještě BMW, takže teď v každém příspěvku začne vychvalovat i BMW...

JSTEFAJN: ted me napadlo, nesel by třeba na to BMW karbec z 350? Myslim, ze by to spoustu lidi zajimalo, tak az to realizujes a udelas mereni na brzde, tak dej vedet :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[s4r] (26.7.2006 17:06:39)
jstefajn :co zase plácáš něco o tom že máš novu motorku.A proč ji máš?To určitě každého zajímá.Zase si uplně někde jinde.Opět tu opakovali že v každém tvém příspěvku se objevuje MZ.Pokoj bude až přestaneš ze sebe plodit své duchaplné příspěvky. [Honza_638] (26.7.2006 16:33:55)
ja si te nevsimam temer vubec, takze jestli mas mztu nebo ne je mi celkem jedno, ale furt se opiraz o MZ stranky a kazdej ti je taky vnucuje, takze se nemuzes divit ze sem si do nich rejpnul a urcite si z prispevku pochopil ze ja na to opravdu naladu nemam.... [Novis] (26.7.2006 16:31:43)
wiku, novis: nevšimli jste si, že místo mz mám jinou motorku a proč ji mám. Tím pádem to fórum nepoužívejte jako argument, díky. Pokud ho budete spamovat, tak mě se to nedotkne, bude mi to líto, ale neublíží mi to, pokud to je to, o co vám jde. (Snad vás dva čtu správně.)
Kdyby mi právě nepřišel vzkaz, soukromý, admin může potvrdit, tak nepíšu na vaše domněnky vůbec, ale vůbec nic. Jenže vy si ještě chvíli nedáte pokoj. Až si ho dáte, dám si ho i já.
[jstefajn] (26.7.2006 16:04:48)
Podobnyho typka jsme meli na yahoo na tramkonfere. Ten clovek byl hluchonemej, takze se realizoval na netu. Jinak byl velice inteligentni a dalo se s nim pekne diskutovat, kdyz clovek prehlid jeho prerostly ego a fakt ze zasiral konferu prispevkama mimo misu. Dopadlo to tak ze se nekolik lidi vcetne me z konfery odhlasilo a ostatni ho pak vystipali, kdyz videli k cemu to vede. [Davy_] (26.7.2006 15:44:36)
kdyz vam dela problemy ho necist tak mu zaspamujte mztacky stranky :) [Novis] (26.7.2006 15:34:36)
s tím zákazem stupu to snad nemyslíte vážně. jako je fakt že hodne lidí štve (nejsem zas taková výjinka) ale vyjadruje se sic zdlouhavě ale nežíší zádný utlačování (i když možná utočování jawařu ale ty jsou tu snad stále ve věčině tak se nedaj :) pokud se vám nelíbí tak igronarace pokud u každýho prříspevku nebude MZ.. MZ .. Mz a pl stránkokovej referád o ni tak at si píše dělá co chce když ho budete ignotovat prestane ho to bavit je to sice zdlouhaví řešení ale pokud budou petice at ten nebo ten nebude mít přístup na web tak to odmítátá jsem pro to at si píše co chce [auuu] (26.7.2006 15:27:27)
Kua nejedte si do sebe, budte radi ti, kdo se na neco zeptaji a nekdo odpoví, nikdo Vam ostatním nerikal, že to musíte číst, kdo chce at, kdo ne at necte. [MichalEL] (26.7.2006 15:26:34)
To je na mě? [LukKuc] (26.7.2006 15:23:21)
Začni se pls. chovat normálně nebo poprosím Hejtmu aby ti sem zatrh přístup [Wiku] (26.7.2006 15:18:30)
Petice! Petice! Petice!
ehm, už mlčím
[LukKuc] (26.7.2006 15:17:49)
Do takovýchto diskusí se většinou nezapojuji,ale tohle už mi nedá.
Jstefajn: ostatní mají pravdu!!! Jenom si projeď Poradnu a koukni na tvoje přízpěvky.Jsou vždy nejdelší,k tématu je tak 1/3 možná ani to ne,a vždycky tam cpeš jako příklad tu tvoji MZ a vychvaluješ jí jako nějakej zázrak.
Zkus se zamyslit nad tím co děláš.
[Wiku] (26.7.2006 15:15:14)
Vážený jstefajne, zase a opět nevíš o čem mluvíš/píšeš. HejtmaMa mne smázl na mou vlastní žádost, bohužel se to nestihlo zrealizovat včas a pár odpovědí se tam vyskytlo. Mrzí mně ovšem, že jsem je jaksi nestihl přečíst. A smazat jsem to nechal proto, že jsem nechtěl probudit válku, ke které koukám přesto došlo, a raději jsem Ti to poslal do Vzkazu. To ale neznamená, že jsem nějak vyměkkl a nemám odvahu řešit Tvůj problém nahlas. Jediné, co mne mrzí, a to hodně, že se tímhle vším zbytečně zasírá (pardon ten výraz) donedávna ještě velice kvalitní poradna na úrovni. Takže pokud dojde na nějakou tu petici tak budu mezi prvními kdo ji podepíší (nebudu-li dokonce ten kdo ji navrhne a sepíše).
K mému dotazu k návodu na SIGMU: Projevil jsi se. Pomáhat nechceš, nechceš ani radit. Jediné co chceš je radílkovat a poučovat. Ale to se tady ví jaksi dávno, že?
Ad Tvá zdravotní dokumentace: I kdyby Ti s tím souhlasil ministr Rath, tak dle naší legislativy nesmíš takto veřejně prezentovat úryvky z ní. Tvrdíš, že byla operace unikátní, že ji natáčeli na CD, či kam, půjčovali si ji lékaři, celé týmy se na Tebe chodily dívat. Ano to je možné, ale vždy to byli lidé vázaní mlčenlivostí a vše bylo jen k jejich vzdělávání, poučení a rozšíření obzorů. Mám sto chutí panu primáři napsat mailíka, zajímala by mne jeho reakce na Tvou prezentaci.
Loučím se slovy klasika: "Nepište mi, a pokud možno nepište vůbec."
[hádží Halef] (26.7.2006 15:12:21)
Bozinku...ja vas nemam rad ani jednoho, nejspis zalozim novej prispevek "Jstefajn a wolfe bezte uz do prdele" :) [Novis] (26.7.2006 15:03:28)
Lukkuc: Pravda to už není náš stefan :( [Blix] (26.7.2006 15:01:37)
Přijde mi, že jstefajn do příspěvků níže zapoměl napsat něco o svý MZtě, takhle to není ono. [LukKuc] (26.7.2006 14:55:27)
HejtmaMa: tož to sorry,snad už lidi nezačli psát :-D :-) [jaw250] (26.7.2006 14:52:58)
jstefajn: To že je toto trochu nevhodné neznamená že se mi tvoje příspevky které jsou mimo téma líbí. [auuu] (26.7.2006 14:49:52)
jaw250: Ne mailu, ale prispevku ke k tomu urcenymu dotazu, jestli mi budete spamovat mail, tak se na vas vyseru :-) [HejtmaMa] (26.7.2006 14:45:11)
V těch dvou odpovědích niž si chtěl říct co? nějak nevím [Blix] (26.7.2006 14:44:10)
Je tu jen jeden zasírač poradny a většina lidí ví kdo. Když se na něco ptám chci odpověd a ne malou povídku (knížku) o ničem. Pul roku to tu člověk nenavštevuje a pak kouká co se tu děje. PS: MZ nemá NIC společného s jawkama to že na ní pasuje karbec z 350 je náhoda. Howg [Blix] (26.7.2006 14:42:53)
Ty wolééééééééééééé,kde to mám podepsat???Klidně i vlastní krví a husím brkem :-D :-D :-D :-D [jaw250] (26.7.2006 14:42:42)
auuu: díky, ty jediný jsi vystihl, jaký jsem, ačkoli pod dotaz začínající "chci poradit, je lepší imfsoft nebo vape?" jsi to psát podle mě neměl.
Že tu bukowski z frustrace založit téma "Jstefajn vs. celý svět
[bukowski634](26.7.2006 12:53:32)", neřeším, protože je jen jeho věc, že ho založil a jen věc admina a ostatních uživatelů, zda tu takové dotazy chtějí nebo ne. Já se snažím, jak můžu, se pravidel fóra držet. V úvodní přesměrovací stránce byl aspoň do dneška text o tom, že tohle jsou stránky o jawách zvlášť a motorkaření obecně. Já to nevymyslel, a přesto se mi to líbí.
[jstefajn] (26.7.2006 14:40:04)
hehe, vy tři pode mnou, neptal jsem se na váš názor, nikdo jiný taky ne, tohle není o imfsoftu, takže teď je čas na to, abyste si dali oraz nebo studenou sprchu. Podsouvat, že machruju, opravdu nemusíte, tím jen říkáte, že machrovat chcete vy /a vůbec vám to nejde/.
Asi bych to na stránky dával, kdybych si myslel, že takové nuly jako vy mě tím "dostanou". Kdybyste se drželi tématu imfsoft, tak by to tady nevedlo k válce. Admin tohle může smazat, kdy chce. Včera smazal hadžífa, tak si klidně koledujte. Já sem píšu čistě o technice, každý se může přesvědčit. Jen když prudíte přímo mě, tak vás utřu, to je podle mě normální. Neměli byste si dovolit takhle zasírat fórum, ale je na adminovi a ostatních, aby vás postavili do latě. Za sebe jsem to právě učinil. Jestli nemáte sebevědomí, váš problém. Já ho mám, a že zrovna vám vadí, že větší než vy, tak provokujte dál. Mě nevytočíte, jen mi dodáváte elán do dalšího psaní (na překladu, který právě dělám).
[jstefajn] (26.7.2006 14:37:35)
jo a ještě dodatek-zlatý hegeš,alešS a jim podobní,ti to psali aspoň stručně: pích*m jawu do výfuku.(tečka) m7ads III je nejlepší olej do dvoutaktů.(tečka) a bylo :-D :-D :-D :-D [jaw250] (26.7.2006 14:36:13)
No ty wole,ale to už začíná být vážně maso :-/ jakže to říkal HejtmaMa? 50mailů od registrovaných?nestačilo by tak 20? :-D :-D :-D s tím jak si nedá pokoj a radí/š co/s narval,udělal s MZtou,třeba to těsnění v dotazu na fíka-zase ve starých kolejích co?(a kdyby jen to těsnění).romanopisec a politik bys byl možná dobrý to jo,ale jak vidíš tak začínáš unavovat mnohem více lidí než bys jen tušil.Ono taky komu není rady,tomu není pomoci :-/ [jaw250] (26.7.2006 14:33:56)
Jste vlastní blbost vypouští do světa a machruje. Hééč ja si uřiz ruce na cirkulrce ani nechtejte vědět čím tohle píšu. [Blix] (26.7.2006 14:23:52)
ne není to hlava: http://www.hi-net.cz/tkudrna/pozadnim.htm [pezos] (26.7.2006 14:13:24)
Rentgeny hlavy? [Blix] (26.7.2006 14:07:27)
já bych řekl že pro altík je lepší imfsoft a pro dynamo vape s alternátorem. Obávám se že MZ je technicky vyspělejší než 350 ale nevím jak je to s poruchovostí. Kup raději biga , bmw je zbytečně drahy a zelený raul jezdí zásadně pouze na praseti čz 501 A to je vše přátelé.... Jstefajna nech , díval jsem se na ty jeho rentgeny a ještě teď mi jezdí mráz tělem [pezos] (26.7.2006 14:05:07)
A co na to Jan Tleskač? [hádží Halef] (26.7.2006 13:52:14)
já ty jeho odpovědi radši nečtu, protože mě nebaví číst dlouhé story o tom co se dá napsat jednou větou :))) Nicméně sem čekal kdo první ho "pošle do prdele" :))) [Kuba z Neve] (26.7.2006 13:47:43)
bukowski634: Taky it easy, man. [MichalEL] (26.7.2006 13:41:07)
kliiid wolfe :D jinak fenomén jstefajn uz me tez sere vzdycky to ctu dlouho jak cyp abych pak zjistil ze tam je jedna veta k tematu a zbytek jak ma super mz a super pojisteni :D [Kalasnikov] (26.7.2006 13:35:13)
bukowski634: no že je tento dotaz zrovna od tebe tekovej dotas bych nečekal.. jstefajn je človek stvořený pro politiku je schopen stát za svím názorek do umuru tela a k tomu je schopen o uplně jednoduché věci která se dá vyjádřit krátkou větou mluvit i pul hodiny a čím víc ho přesvěčujete že je to špatně tím víc to dělá proste dle mě provokuje (můj subektivní dojem) Jinam jsem pro to aby byl tento dotas smazal nebo jeho učelnost je naprosto nulová a jedná se pouze o provokaci naprosto neučelnou a kantraproduktivní.. [auuu] (26.7.2006 13:30:35)
Kompletní statistiky SQL spojení: 1 (5), 0,172 s v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 20.5.2022 22:34:33